facebook icon
instagram logo

Chceme se vám líbit

Chceme se vam libitjpg

 

Všimli jste si? Rekonstruujeme. Modernizujeme. Aktualizujeme... zkrátka se vám chceme líbit!

Právě teď probíhají práce v prvním patře, v zóně s restauracemi. Terasa, která byla využívána jen příležitostně, se promění v novou restauraci, přesuneme a zmodernizujeme dětský koutek TimeOut a celé podlaží dostane nový kabát – spoustu zeleně, pohodlnější sezení rozčleněné na různé zóny, a také krásné nové toalety. Ostatně toalety budeme rekonstruovat v obou patrech. Horní patro už je téměř hotové a co nevidět ho otevřeme. 

Práce je to hodně, a tak budou jednotlivé etapy probíhat až do prosince. A my vás budeme informovat o novinkách.

 

Co se právě děje?

BAGETERIE BOULEVARD a 5D KINO V NOVÉM. A ÚPLNĚ FUNGLNOVÝ DĚTSKÝ KOUTEK

Za Bageterií Boulavard vyrostla stěna. Původně tam bylo skleněné průčelí a nouzový východ s malou a nepříliš využívanou terasou. Terasu uzavřeme a přestěhujeme do ní Bageterii Boulevard a vznikne tam i zcela nová restaurace typu running sushi. Dětský koutek TimeOut o pár metrů posuneme a celý ho zmodernizujeme. V novém se brzy představí také 5D kino.

 

MODERNÍ TOALETY

Co si budeme povídat, musíme tam všichni. A když už tam musíme, tak ať je to tam hezké, moderní, voňavé a pohodlné. A nemluvíme jen o nových dlaždičkách – změníme kompletně celý půdorys.

Právě teď probíhá kompletní rekonstrukce toalet v prvním patře vedle restaurací. Z toho důvodu jsou nyní uzavřeny. K dispozici jsou však toalety v přízemí – jedny najdete mezi obchody Tezenis a Reserved, druhé pak mezi prodejnami Electro World a Muziker.

Krásné nové toalety v prvním patře budou opět otevřené v polovině října.

 

PODLAHA

Vzali jsme to od podlahy!  A to doslova. Původní dlažba už toho zažila až až, a tak nebylo zbytí – musela zkrátka pryč. Zatímco vy se ještě sem tam procházíte po odkrytém betonu, my usilovně pracujeme na tom, abychom mohli novou dlažbu položit. Ostatně část té nové už vidíte. Ještě nás ale čeká broušení, penetrování, instalace rozvodů a bůhvíco ještě. Zkrátka celý skoro kilometr čtvereční nové dlažby se průběžně pokládá a hotový bude na podzim. A bude to stát za to!

Nevěříte? Podívejte se, jak to bude všechno vypadat:

 

Budeme se vám líbit?

before
after
before
after
before
after
before
after

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím