facebook icon
instagram logo

Sportisimo

SPORTISIMO s.r.o. je přední maloobchodní prodejce zaměřený na sportovní vybavení, oblečení a obuv pro všechny věkové kategorie.
Na českém trhu působíme již od roku 1999 a za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají zejména pro naši širokou nabídku vysoce kvalitního zboží za nejlepší ceny.
V našich kamenných prodejnách a v e-shopu najdete vše potřebné pro sport i volný čas. Můžete si vybrat z kompletní nabídky lyží, lyžařského vybavení, potřeb pro fotbal, halové a raketové sporty, běh nebo fitness, nabídneme vám také vše pro cyklistiku, in-line, turistiku, vodní sporty, dále rotopedy a posilovací stroje, oděvy a potřeby pro volný čas a mnoho dalšího.
I ty nejmenší sportovce vybavíme od hlavy až k patě, pro různé druhy sportů za každého počasí. V našem sortimentu najdete renomované světové i domácí značky jako např. Nike, adidas, Umbro, Russell Athletic, Puma, Reebok, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Rossignol, Burton, Spyder, Salewa, Rollerblade, Scott, Olpran, Fila, K2, Wilson, Columbia, Coleman, Hally Hanson, Merrell, Kappa, Klimatex, Hannah, Apline Pro, Loap, Etape atd..
Náš cíl je jediný – 100% spokojený zákazník
Jen v České republice má SPORTISIMO k dnešnímu dni kolem stovky obchodů a na Slovensku si můžou zákazníci vybírat na desítkách kamenných prodejen. Vzhledem k tomu, že je pro nás nejdůležitější 100% spokojenost zákazníků, rozhodli jsme se doslova posouvat své hranice a nyní nabízíme naše produkty v bezmála třiceti státech Evropské Unie.
Málokdo ví, že SPORTISIMO je vlajkovou lodí, která má v závěsu za sebou několik dalších obchodů a e-shopů zaměřených na různé cílové skupiny. Jedná se konkrétně o Molo-sport, Hardsport a O´Neill. I když jde bezpochyby o menší ryby než je SPORTISIMO, jsme na každou z našich dalších prodejen hrdí a děláme vše pro to, aby byly i ostatní obchody stejně úspěšní jako je SPORTISIMO.
Vzhledem k tomu, že se SPORTISIMO snaží za všech situacích tzv. jít s dobou, je pro Vás na každé z našich prodejen připraven průvodce nákupem – multimediální kiosek. Díky němu získáte lepší přehled o aktuální nabídce, zjištění skladové dostupnosti na jiné prodejně a v neposlední řadě i inspirativní kolekci a vysvětlivky u každého z produktů!

 

Další informace

  • Otevírací doba: Po-Ne 9.00-21.00
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.