facebook icon
instagram logo

UGOVA ČERSTVÁ ŠŤÁVA

UGOVA ČERSTVÁ ŠŤÁVA

Objevte bar UGOVA ČERSTVÁ ŠŤÁVA v Obchodním centru Olympia Plzeň a dopřejte si čerstvé ovocné a zeleninové šťávy  a jogurtové koktejly v mnoha lahodných kombinacích. Ochutnejte originální zmrzlinu vyráběnou z čerstvého ovoce, nebo ovocné či zeleninové salátky. Nápoje neředíme, nepřidáváme do nich konzervanty, nebo barviva - připravujeme je z čerstvých surovin přímo před vašimi zraky J.  Jako další unikátní produkt vám nabízíme lahvičky s čerstvou šťávou, která je ošetřená vysokým tlakem a šťáva tak zůstává čerstvá po celé 4 týdny! Můžete se tedy zásobit čerstvou šťávou i na doma, nebo si ji vzít s sebou do kanceláře a vypít ve chvíli, kdy budete potřebovat osvěžit a dodat tělu vitamíny a minerály.

Na menu UGO Freshbaru najdete:
● Od vývaru vařené syté polévky, jejichž nabídka se každý den obměňuje a které v pohodě nahradí lehký oběd.
●  Svačinky a lehké obědy s sebou v podobě nápaditých wrapů, sytých luštěninových salátků v krabičkách, chia pudinky s ovocem a tvarohovo-jogurtové krémy.
●  Širokou nabídku čerstvých na objednávku připravovaných šťáv a smoothies, které neobsahují nic jiného než ovoce. Ani stopa vody, ani stopa cukru, 100% chuť ovoce a zeleniny podle vaší chuti.

ugo 2017

Další informace

  • Otevírací doba: Po-Ne 9.00-21.00
  • Telefon: +420 774 437 210
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.