facebook icon
instagram logo

Horsefeathers

Od prvního dne, kdy v roce 1989 v Britské Kolumbii vznikla myšlenka Horsefeathers, za ní stál snowboarding. Ten nepopsatelný pocit z ježdění a zároveň to, že člověk patří do této jedinečné komunity. Ze snowboardingu vznikla i první outerwearová kolekce, která měla splňovat naše potřeby na produkty, které na trhu chyběly. A tak je to i nadále, snowboarding nás provází neustále, je součástí naší DNA a našich produktů. Snowboarding since 1989!

We care where our stuff is made!

Oficiálně se tomu říká společenská odpovědnost, pro nás je to základ přístupu k věcem a světu kolem nás. Dávno předtím, než se toto téma stalo diskutovaným pojmem, jsme se zajímali o náš vliv na své okolí, s kým obchodujeme a kde se naše produkty vyrábí. Protože toto by měla chtít vědět každá dobrá značka.

Zajímá nás nejen, kdo naše produkty prodává, ale také kdo je vyrobil a jak. Ten, kdo má u nás produkci na starosti, se jmenuje Pavel Kubíček a je jedním z majitelů firmy. Snowboarder, skater a hlavně neuvěřitelně pečlivý člověk, pokud se jedná o výrobu. Naše produkty vznikají na několika místech světa. Pavel strávil týdny v továrnách s majiteli a lidmi, kteří je vyrábějí. Chceme totiž vědět, kdo a v jakých podmínkách naši bundu, kalhoty či jiné produkty vyrábí. Za ty roky máme s našimi výrobci nadstandardní vztahy a tak není výjimkou, že nás přijedou navštívit i do Plzně, přeci jen tu máme to nejlepší pivo ;) Bylo by to povídání na hodiny a tak, pokud tě toto téma zajímá, určitě koukni na tento rozhovor. A pokud by ses rád dozvěděl cokoliv víc, neváhej a napiš nám.

Další informace

  • Otevírací doba: Po–Ne 9.00–21.00
  • Telefon: +420 731 536 253
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím