facebook icon
instagram logo

Sephora

Sephora je vizionářskou koncepcí detailního prodeje kosmetiky. Základem koncepce Sephora, je spojení estetiky a pohodlí zákazníka. Každá prodejna je výsledkem projektu dle interaktivního prostoru, ve kterém mohou zákazníci využít svobodu poznání kosmetiky a také profesionálního poradentství.

Sephora pečuje o každý detail a také výjimečnou estetiku každé parfumerie, která je oceněná zákazníky a detailní branží.

Od roku 1997, ve kterém Sephora přistoupila do koncernu LVMH, byl její rozvoj velmi dynamický. Nyní má Sephora 400 parfumerií v Evropě, a to v 9 státech. V roce 1998 Sephora vstoupila na trh v USA a má tam dnes 80 parfumerií.

První parfumerie v Čechách byla otevřena v roce 2002. Dnes máme 8 parfumerií v největších městech. Tento senzační úspěch byl dosažen díky velmi náročné politice firmy: kvalita jako priorita, obsluha zákazníka a kreativita. Sephora se sama o sobě stala unikátní značkou.

Sephora je částí korporace Moet Henessy Louis Vuitton LVMH, světového vůdce v oblasti luxusních výrobků. Mnoho luxusních značek, které patří k LVMH, bylo založeno ve Francii 17 století. Jejich hodnota byla vytvořena díky dokonalému řemeslu, kreativní prací a brilantní vizí. Tato šlechetná tradice je udržená díky neustálým inovacím.Značky LVMH jsou ztělesněním světa snů a fantazií, vyhledáni a elegance. V celé rozmanitosti jsou spojeny jedním cílem – vyjádřením nejvíce vznešených hodnot západní „Art de Vivre“.

Další informace

  • Otevírací doba: Po-Ne 9.00-21.00
  • Telefon: +420 377 918 965

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím