facebook icon
instagram logo

L'Occitane

L'OCCITANE nabízí kvalitní kosmetické výrobky a vůně vyvinuté podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Naše textury a vůně se inspirují v životním stylu Středomoří. Výrobky L'OCCITANE potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti. 

Na začátku jsme vytvořili "listinu zásad" které dodržujeme od nákupu ingrediencí po dopravu do prodejen, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a nejlepší účinnost našich výrobků a přitom respektovali životní prostředí a obyatele naší planety. Snažíme se používat co nejkvalitnější přírodní ingredience dohledatelného původu. Z více než 200 botanických druhů je 1/4 organického původu. Všechny ingredience jsou pečivě vybírány pro jejich účinnost a schopnost dát pleti vše potřebné, aby byla krásná. Všechny ingredience v našich výrobcích tvoří optimální koncentrace pro naše tělo, proto systematicky nahrazujeme umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.  Například využíváme rostlinné oleje místo těch petrochemických, protože přírodní snadněj pronikají do pleti. Nicméně, abychom zajistili optimální bezpečnost a efektivnost všech výrobků, musíme u některých stále využívat látky syntetické. To v případě, kde neexistuje spolehlivá a efektivní přírodní alternativa.

Hledáte nápady na dárky nebo chcete vylepšit péči o vaši pleť? Podívejte se, co naši zákazníci nejvíce kupují! Neexistuje lepší a nestrannější porota než zákazníci L'OCCITANE z celého světa. Seznam našich zákazníků obsahuje vše potřebné: péči o pleť, péči o tělo a vlasy a dokonce i vůně.

 

 

Další informace

  • Otevírací doba: Po-Ne 9.00-21.00
  • Telefon: +420 377 918 730
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím