facebook icon
instagram logo

ART NAILS – Beauty & Spa

Manikúra, pedikúra a kosmetické služby od specialistů ve svém oboru.

Máme příjemné ceny a vždy uděláme vše proto, abyste od nás odcházeli spokojeni a příště se k nám vrátili.

 

NAŠE SLUŽBY:

Manikúra a lakování
První dojem navazujeme také podáním ruky. Nedílnou součástí našich končetin jsou také nehty, které bychom neměli zanedbávat. Využijte našich služeb a dopřejte to nejlepší pro Vaše nehty.

Modeláž umělých nehtů
Ne každá žena má od přírody nehty pevné, dlouhé a krásně tvarované. S námi se nemusíte spoléhat pouze na matku přírodu. Máme pro Vás umělé nehty, které vypadají krásně, přirozeně a zdravě.

Pedikúra
Ráda nosíte pěkné boty, ve kterých chcete ukázat i dokonale upravená chodidla? Tak si dopřejte slastnou péči o nohy, které si to zaslouží a potěšte se i třeba slušivým lakem na nehty.

Prodloužení řas
Chcete okouzlit své okolí dlohými řasami? Dáváte přednost pohodlí, přirozenosti a zároveň chcete vypadat dokonale? U nás Vám prodloužíme řasy, které budou vypadat krásně a přirozeně.

Kosmetika
Každá žena by se měla věnovat své pleti, protože obličej je to, čím zaujmete a co na Vás okolí vnímá nejvíce. Oddejte se naší příjemné péči o Vaši pleť a ta se Vám ráda odvděčí svým pěkným vzhledem.

Epilace
Nebaví Vás denně si holit nežádoucí chloupky na těle? Rádi Vám u nás chloupky odstraníme a na několik týdnů ukažte svou hladkou kůži. Ušetříte si tak čas, který můžete věnovat něčemu příjemnějšímu.

 

artnails pobocka olympia plzen 01

 

Další informace

  • Otevírací doba: Po–Ne 9.00–21.00
  • Telefon: 776 599 500

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím