Tescoma asistent-ka prodeje

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Plzni. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí

Jak nás kontaktovat?

Doplňující informace

Název pozice: pracovník obchodu

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů

Oblast výkonu práce: Plzeň (místo pracoviště - Prodejní centrum Tescoma, OC Olympia, Písecká 972/1, Černice, 326 00 Plzeň 26)

Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pracovní úvazek: zkrácený - 6 hodin