Superdry nabídka pracovních pozic

Staňte se součástí našeho SUPER týmu! HLEDÁME PERSONÁL DO PRODEJNY SUPERDRY, OC OlYMPIA, PLZEŇ

Připojte se k Superdry* týmu! Od prosince otevřeme novou Superdry prodejnu v Olympii, v Plzni! Hledáme zkušené kandidáty na pozici:

VEDOUCÍ PRODEJNY (STORE MANAGER)

Náplň práce:

  • vedení týmu zaměstnanců a koordinace obchodních činností (objednávky, administrativa, udržovaný a organizace prodejny a skladu)
  • podíl na práci na prodejně (obsluha zákazníků, příjem zboží, práce s pokladnou)
  • plnění stanovených prodejních cílů
  • aranžování (visual merchandising)
  • vytváření příjemné atmosféry a motivace kolektivu

ASISTENT/KA PRODEJE (SALES ASSISTANT)

  • prodej a profesionální zákaznický servis
  • aranžování zboží (visual merchandising)
  • příjem a doplňování zboží, práce s pokladnou
  • udržovaný prodejny

Nabízíme

       motivační bonusový program a dobré platové ohodnocení

       práce v příjemném pracovním prostředí a v přátelském kolektivu

       zaměstnanecké benefity, módní uniformy zdarma, zaměstnanecká sleva

       pravidelné kurzy a školení

       stabilní zázemí expandující společnosti a možnost seberealizace

Požadujeme

       spolehlivost a profesionální vystupování, ochotu a schopnost učit se

       zájem o módu a práci v obchodě

       výborné komunikační schopnosti a vztah k zákazníkovi

       zkušenosti s prodejem v stejném nebo podobném oboru

       znalost AJ výhodou

Budeme se těšit na Váš životopis

Pošlete životopis:

* Superdry je opravdu britský módní úspěch, jehož typické DNA je synonymem precizního provedení, prvotřídní kvality tkanin a britského krejčovského umění. Díky svým kořenům v japonské image a ve vintage americkém sportovním stylu, se vyvinula do nejrozmanitější britské lifestyle značky se skutečně globálním dosahem. Kolekce jsou prodávány prostřednictvím více než 500 světových maloobchodních míst, od Londýna přes Bombaj, New York až po Hong Kong.

Centrum Chodov, Praha 4

Centrum Aupark, Hradec Králové

Centrum Černý Most, Praha - Opening Soon

OC Olympia, Brno – Opening Soon

OC Olympia, Plzeň – Opening Soon