facebook small

Pracovník obchodu Tescoma

Pozice: pracovník obchodu

Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů

Oblast výkonu práce: Plzeň (místo pracoviště - Prodejní centrum Tescoma,

OC Olympia, Písecká 972/1, Černice, 326 00 Plzeň)

Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Pracovní úvazek: zkrácený - 6 hodin

Pracovní místo vhodné pro OZP.

Popis práce

  • aktivní prodej zboží Tescoma v moderně vybavené prodejně

  • práce na zkrácený úvazek 6 hodin v rozmezí otevírací doby OC Olympia Plzeň

  • ranní a odpolední směny, práce SO/NE

Požadujeme

  • vyučení v oboru prodavač/ka nebo praxe v prodeji

  • příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, poctivost

  • pozitivní přístup

  • uživatelská znalost práce na PC

  • trestní bezúhonnost

Náplň práce

  • zajištění provozu prodejny

  • prodej zboží, obsluha zákazníků a pokladny

  • doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti

  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu

  • příjemné pracovní prostředí v moderně vybavené prodejně Tescoma kuchyňské náčiní

  • důkladné zaškolení na produkty i používaný obchodní systém

  • slevu pro zaměstnance na zboží Tescoma

  • odměny z tržby

Nástup dohodou

Hrubá mzda zkráceného úvazku od 8 880Kč (74Kč / hod)

Práce na zkrácený úvazek 6 hodin / 30 hodin týdně