Nejtřpytivější práce v Olympii - vedoucí prodejny Swarovski

Máte zkušenosti s prodejem a milujete luxusní šperky? Jste komunikativní, mluvíte anglicky? Rád/a pracujete s lidmi a hledáte novou pracovní výzvu?

Pak hledáme právě Vás!!!

Do značkové prodejny Swarovski v Plzni hledáme novou posilu do týmu na pracovní pozici:

VEDOUCÍ PRODEJNY SWAROVSKI - OLYMPIA PLZEŇ

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za plynulý chod prodejny
- vedení a školení zaměstnanců, plánování jejich směn
- práce s luxusními šperky dle firemních standardů
- úzký kontakt se zákazníky
- dosahování stanovených cílů a report vedení

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
- znalost MS Office
- příjemné vystupování
- organizační schopnosti a odpovědnost

Nabízíme:
- možnost seberealizace a osobního rozvoje
- příjemné pracovní prostředí
- účast na zahraničních akcích (cca 2x ročně)
- zaškolení a návazná produktová školení
- odměny v návaznosti na dosahovaných cílů
- práci s luxusním zbožím renomované značky
- slevy na produkty

Místo výkonu práce:
Olympia Plzeň