Asistent/ka prodeje GANT

Do našeho týmu hledáme:

Asistent/-ka prodeje GANT

Náplň Vaší práce:

- Prezentace a prodej zboží z nabízeného sortimentu GANT, poskytování poradenské služby zákazníkům

- Budování dobrých vztahů se zákazníky, seznamování (představování) historie a tradice značky Gant

- Poskytování informací o Gant Clubu a jeho výhodách, nabízení členství

- Spoluzodpovědnost za dosahování očekávaných výsledků prodeje

- Správné účtování zboží a vyhotovení správných dokladů při prodeji zboží zákazníkovi

- Zodpovědnost za svěřené prostředky na prodejně

- Příjem, kontrola, reklamace, příprava k prodeji a údržba zboží

- Provádění inventarizace zboží, peněžních prostředků a majetku společnosti na prodejně

- Účast na firemních školeních a schůzkách

- Zabezpečení čistoty a pořádku na prodejně

Co od Vás očekáváme?

- Zkušenosti s prodejem fashion

- Příjemný vzhled a výborné komunikační dovednosti

- Pro-klientský přístup

- Silnou a motivovanou osobnost, se schopností týmové práce

- Pečlivost a samostatnost

- SŠ vzdělání

- Znalost angličtiny nejméně na základní úrovni

- Počítačové znalosti – Microsoft (Excel, Word), internet, e-mail

Co nabízíme:

- Zaměstnání v úspěšné a dynamické mezinárodní společnosti

- Přátelský kolektiv a rodinné prostředí

- Zajímavé platové ohodnocení a bonusy

- Práci v designovém prostředí

- Možnost kariérního růstu a osobního vzdělávání

- Prostor pro vaše nápady

- Pracovní dobu v režimu krátkých a dlouhých směn

Nástup: ihned či dohodou