facebook icon
instagram logo

Minulé akce: Řekněte láskóóó

Přijďte se políbit do Olympie!

 Velký rozkvetlý strom s foto pointem 

A JEDINEČNÝ KONCERT

Úterý 1. května 2018

14.00 - 18.00 hod.

 

V úterý 1. května bude Olympia přát zamilovaným. Přijďte k nám dodržet tradici májového polibku pod rozkvetlým stromem.

K polibkům vám bude hrát jeden z nejlepších smyčcových kvartetů v Česku - Unique Quartet. A navíc, sami si budete moct vybrat, jaké písničky vám zahrají. Michael Jackson, Maroon 5Coldplay, David Guetta, Lady Gaga, Adele, AC/DC, Piráti z Karibiku, Schindlerův seznamStarwars nebo třeba Tři oříšky pro Popelku... to vše (a mnohem mnohem víc) mají na repertoáru a vy si budete moct sami vybrat, co vám zahrají! 

 6

Unique Quartet

Smyčcové kvarteto Unique Quartet tvoří čtyři profesionální hudebníci, kteří spolupracují s předními interprety české a slovenské hudební scény - jakými jsou - Ewa Farna, Dara Rolins, Aneta Langerová, Václav Noid Bárta, Monika Absolonová, Dasha, Jan Smigmator, Bára Basiková, Lenka Dusilová, Barbora Mochowa, Barbora Poláková, Lucia Šoralová, Iva Bittová a další.

Spojení těchto čtyř individualit, které mají za sebou nesčetně koncertů jak z klasické, jazzové, tak i z populární, rockové, či filmové hudby, nabízí špičkový a jedinečný zážitek. Díky účinkování s hvězdami české či slovenské hudební scény a showbyznysu získali prvotřídní zkušenosti, obzvlášť na poli populární a rockové hudby. Zároveň jsou také členy předních českých orchestrů jako je Český rozhlas nebo FOK.

Repertoár Unique Quartet se skládá z několika žánrů – od klasické hudby, přes jazzovou, filmovou, populární hudbu až k hudbě rockové.

  olympia 1 maj

 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím