facebook icon
instagram logo

Minulé akce: Olympia Čokoládový festival 2018

 Nejsladší událost v Plzni

16.–18. března 2018
Vstup zdarma

Čokoládový festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami. 

Program je pro návštěvníky připravený v čase:

pátek 16. 3.: 14–18 hod.
sobota 17. 3.: 10–18 hod.
neděle 18. 3.: 10–17 hod.

Letos bude v Olympii více stánků, ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží. Jednou z nich je například Hra o poklad. Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit, si může u vstupu za 30 Kč zakoupit zlatý čokoládový pohár. Každý pohár obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky a odměnou 8 000 Kč! V rámci další soutěže se bude hrát o skútr Blade 125. Odveze si ho ten, kdo si nejpřesněji tipne, kolik mincí je na něm umístěno. A to rozhodně není všechno.

Neobvyklé recepty představí šéfkuchař Marek Váňa. Ten si pro návštěvníky přichystal opravdu zajímavé menu – čokoládové pralinky s moučnými červy, dýňovou polévku s bílou čokoládou v suchém ledu a vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem.

Jiří Holub, šéfkuchař ze Sirupárny Olomouc, představí další netradiční recept – vepřovou kýtou s čokoládovou omáčkou. A ani děti nebudou o kulinářské zážitky ochuzeny, společnost Tupperware pro ně přichystala dílničky, kde si děti samy připraví své oblíbené sladké dezerty.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 30 stánků: ČokoKebab, Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Chocolaterie Havířov, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinky, Candy Store, Al Andalous, Domácí muffiny, Čoko Laboratoř, Laskominy a mnoho dalších.

Pokud chcete ochutnat čokoládové pivo, čokoládový kebab, ovoce s čokoládou a mnoho dalšího, co si doma jen tak nepřipravíte, zapište si termín 16.–18. března 2018 do svých kalendářů. Vstup je zdarma.

 www.cokoladovy-festival.cz

Olympia FB instapost

 

 

 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím